Hakkımızda

     Trak Sigorta, 2008 yılında sigortacılık sektörüne giriş yapmış, sektörde oluşan değişiklikleri takip eden, araştıran, sorgulayan ve gelişmeye yönelik çalışmalar yapan bir acenteliktir. Trak Sigortacılık, tanzim edilen tüm branşlardaki poliçeler hakkında detaylı ve doğru bilgiyi veren, sigortalının hasar anında ulaşabilirlik kolaylığı konusuna önem gösteren, hizmet sektörünün gereklerini iyi bilen, teknolojinin faydalarından yararlanarak sorun çözümüne hızlı cevap veren bir acentedir.

     Müşterinin risk analizini doğru yaparak, doğru teminatları satın almanızı sağlayan, güler yüzlü personeliyle müşteriye güven hissi veren Trak Sigortacılık, başınıza gelebilecek aksilikler için, hayatınızın aynı kolaylıkla devam edebilmesine aracılık eder.

     Trak Sigorta faaliyet göstermekte olduğu sigorta sektöründe profesyonel ve nitelikli kadrosuyla, müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, saygın, çağdaş ve kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmayı ilke edinmiştir. Ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

     Trak Sigorta güçlü mali yapısı, deneyimleri ve geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin çalışarak var ettiği değerleri korumak ve geleceğini güvence altına almak için çalışmaktadır. Bu nedenle Çorlu’dan sonra Selimpaşa merkezinde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ekibimiz

Arzu TURGUT

Arzu TURGUT

Details
Nazlı ASLAN

Nazlı ASLAN

Details